nasze kolekcje:

elementy uzupełniające:

Uwaga!
Kolekcja została wycofana z oferty od dnia 1.09.2014. Pojedyncze meble mogą być jeszcze dostępne na stanach magazynowych – w przypadku zainteresowania – prosimy o kontakt z działem handlowym: sprzedaz@pinio.com.pl.

Kolekcja Fundi - meble do pokoju niemowlaka

Fundi to prosty a zarazem elegancki zestaw mebli dziecięcych przeznaczony do pokoju niemowlaka. Stanowi swoiste połączenie klasycznej linii mebla z nowoczesnymi relingami, które służą jako uchwyty. Charakteryzuje się prostym, nowoczesnym wzornictwem.

Sposób wykonania

Zestaw Fundi jest nie tylko atrakcyjny stylistycznie ale również praktyczny. Został wyposażony w pojemne szuflady, które zastosowano w komodzie, szafie oraz łóżeczkach. Pozwala na stworzenie ciekawie zaaranżowanego pokoju maluszka. Powierzchnia frontów jest gładka i daje w dotyku odczucie aksamitnej miękkości i ciepła, co sprzyja tworzeniu przytulnej atmosfery w pokoju dziecka. Bryły wchodzące w skład kolekcji oraz użyte do ich produkcji materiały są przebadane i atestowane. Meble wykonane z lakierowanej płyty MDF. Są dostępne w kolorze białym.

kontakt:
PINIO | DREWNOSTYL
Rudniki 5, 64-330 OPALENICA
info@pinio.com.pl
INFOLINIA: 505 477 911