Unia Europejska

nakładka do przewijania Dla niemowlaka

Przepraszamy, ale nic nie znalezionoZobacz nasze tekstylia

Przewijanie niemowlaka to coś, co nie ominie żadnego rodzica, więc warto zaopatrzyć się w akcesoria, które ułatwią nam zadanie. Jednym z niezbędnych elementów wyposażenia dziecięcego pokoiku jest przewijak. Co jednak, jeśli nie mamy miejsca na taki dodatkowy mebel? W Pinio znaleźliśmy rozwiązanie: jest nim nakładka na komodę do przewijania.

Drewniana nakładka do przewijania to świetna opcja szczególnie dla małych pomieszczeń – choć nie tylko. Ten przydatny gadżet możemy zamontować na blacie komody, w której przechowujemy np. niezbędne kosmetyki naszej pociechy, a także pieluszki czy ubranka. Dzięki temu wszystko mamy pod ręką.

W trosce o bezpieczeństwo i komfort niemowlaków, nakładki do przewijania dostępne w ofercie Pinio są wykonane z wysokiej jakości drewna i płyt MDF oraz pomalowane przy pomocy ekologicznych farb, które nie wywołują alergii.

Montaż nakładki do przewijania jest nieskomplikowany i bez trudu można przymocować ją samodzielnie. Jeżeli w pokoiku nie ma komody lub nie chcemy zajmować jej blatu, nakładkę można również zamontować na łóżeczku. Kiedy przestanie być potrzebna, nic nie stoi na przeszkodzie, aby ją zdemontować i zachować dla następnego dziecka lub po prostu oddać komuś bliskiemu czy sprzedać.

Zaletą nakładki na komodę do przewijania jest nie tylko funkcjonalność, ale też prosty, a zarazem urokliwy design, który świetnie wpisuje się w klimat dziecięcego pokoju, nie wyróżniając się zanadto na tle innych mebli i dodatków.