Unia Europejska

Konkurs Wakacyjny

aktualności

Konkurs Wakacyjny

Weź udział w konkursie i wygraj piękną pościel od Pinio!

Zasady Konkursu wakacyjnego:
1. Przygotujcie pracę artystyczną, nawiązującą motywem do wzorów z naszych najnowszych tekstyliów (króliczki, lamy, zebry, misie, Piotruś Pan). Może to być praca malarska, fotograficzna, graficzna, wycinanka, czy cokolwiek innego co sobie wymarzycie.

2. Wystarczy polubić fanpage mebli Pinio na Facebooku i Instagramie, a także udostępnić informację o konkursie na swoich profilach (post musi być publiczny).

👶 Do pracy prosimy dołączyć opis i informację na temat wieku dziecka/dzieci. Pracę należy przesyłać do nas w wiadomościach prywatnych z dopiskiem „konkurs wakacyjny”. Autor wysyłając zdjęcie/zdjęcia prac wyraża jednocześnie zgodę na publikację go na facebookowym profilu @Pinio a także Instagramie, oświadcza także, że ma prawa autorskie do nadesłanych zdjęć.

🎁 Nagroda:
1x nagroda główna – DO WYBORU komplet pościeli (kołdra + poduszka płaska) LUB komplet pościeli (poszewki) uszyte na wymiar

3x wyróżnienia – Kocyk Velvet LUB poduszka ozdobna

🕛 Termin:
Na Wasze zgłoszenia czekamy od 27.VI do 27.VII (godz. 23.59) 2019 roku.
Z wszystkich zgłoszeń spełniających warunki konkursu, jury w składzie przedstawicieli marki Pinio wybierze ich zdaniem najciekawsze. Wybór jury jest niepodważalny.

🎉 Zwycięzca zostanie wyłoniony 1.VIII a rozwiązanie konkursu ukaże się na fanpage’u Pinio.

💖 Zapraszamy do zabawy!

 

 

polub pinio