Unia Europejska

Nowa ponadczasowa kolekcja Marie

kolekcje

Nowością kolekcji Pinio jest elegancka i stylizowana kolekcja Marie. Ponadczasowa kolekcja Marie utrzymana w stylistyce classic modern to element wystroju przestrzeni dla dziecka w każdym wieku. Doskonałe połączenie elegancji i czystej formy mebla podkreślają uproszczone detale w kształcie litery V oraz proste cokoły. Kolekcja została nagrodzona Diamentem Meblarstwa 2017.

polub pinio

Kolekcja po raz pierwszy została pokazana na Targach Kind+Jugend wrzesień 2016 (Kolonia, Niemcy). Marie to uniwersalna kolekcja, która świetnie sprawdzi się w każdym dziecięcym wnętrzu. Meble dla dzieci mają prostą, ponadczasową formę. Cechą charakterystyczną są ozdobne, ukośne listwy na frontach łóżek, szaf oraz na szufladach komody. Dzięki zastosowaniu funkcjonalnych rozwiązań i wysokiej jakości materiałów meble z kolekcji posłużą dziecku przez wiele lat. Proste, eleganckie wzornictwo oraz biały kolor zapewniają spokój w dziecięcym pokoju. Kolekcja ta przeznaczona jest zarówno dla małych jak i starszych dzieci.

Funkcjonalne rozwiązania sprawiają, że meble te rosną razem z dzieckiem. Kolekcja wykonana jest z malowanej płyty MDF. W skład kolekcji Pinio Marie wchodzą:

– Regał otwarty z szufladą

– Łóżeczko, łóżeczko-tapczanik

– Szafa 2-drzwiowa i 3-drzwiowa z szufladą

– Komoda 3-szufladowa z przewijakiem

Kolekcja Marie to czarny koń konkursu meblarskiego Diament Meblarstwa 2017, którego jest laureatem w kategorii strefa Young – meble dziecięce i młodzieżowe w klasie premium. Marie otrzymała w swojej kategorii największą liczbę głosów. Kapituła konkursu, złożona z reprezentantów różnych dziedzin związanych z przemysłem meblarskim, zapewniła bezstronność i obiektywną ocenę. Ponadczasowa kolekcja Marie utrzymana w stylistyce classic modern to element wystroju przestrzeni dla dziecka w każdym wieku. Doskonałe połączenie elegancji i czystej formy mebla podkreślają uproszczone detale w kształcie litery V oraz proste cokoły. Meble są bezpieczne, funkcjonalne i wykonane z malowanej płyty MDF.

Projektant: Sylwia Kowalczyk, Renata Mikołajczyk