Unia Europejska

CarpenterCarpenter

Uwaga! Kolekcja wycofana. Carpenter to uroczy zestaw mebli dla dzieci z charakterystycznymi okienkami w szafie i komodzie, która jest dostępna również w wersji z przewijakiem. W tym przypadku łóżeczko dziecięce jest dostępne bez dekoru.

Uwaga!

Kolekcja została wycofana z oferty od dnia 1.09.2014. Pojedyncze meble mogą być jeszcze dostępne na stanach magazynowych – w przypadku zainteresowania – prosimy o kontakt z działem handlowym: [email protected].

Zestaw doskonale prezentuje się także wraz z łóżeczkiem Paso Doble (z komodą i z szufladami), dzięki któremu pokój niemowlaka staje się tylko uroczy ale bardzo przyjazny dla mamy. Bliskość komody, przewijaka i odpowiedniej ilości półek powoduje, że użyteczność tego łóżeczka jest nieoceniona. Dzięki szerokiej ofercie produktów uzupełniających Carpenter może być różnorodnie komponowany z dla dzieci w różnym wieku.

Sposób wykonania

Meble są wykonane z naturalnego drewna sosnowego a kolekcja dostępna jest w kolorze białym i perłowym. Powierzchnia frontów daje w dotyku odczucie aksamitnej miękkości i ciepła, co sprzyja tworzeniu przytulnej atmosfery w pokoju dziecka.

CARPENTER Carpenter

Przepraszamy, ale nic nie znalezionoZobacz nasze tekstylia