Unia Europejska

FundiFundi

Uwaga! Kolekcja została wycofana z oferty od dnia 1.09.2014. Fundi to prosty a zarazem elegancki zestaw mebli dziecięcych przeznaczony do pokoju niemowlaka. Stanowi swoiste połączenie klasycznej linii mebla z nowoczesnymi relingami, które służą jako uchwyty. Charakteryzuje się prostym, nowoczesnym wzornictwem.

Uwaga!

Kolekcja została wycofana z oferty od dnia 1.09.2014. Pojedyncze meble mogą być jeszcze dostępne na stanach magazynowych – w przypadku zainteresowania – prosimy o kontakt z działem handlowym: [email protected].

Zestaw Fundi jest nie tylko atrakcyjny stylistycznie, ale również praktyczny. Został wyposażony w pojemne szuflady, które zastosowano w komodzie, szafie oraz łóżeczkach. Pozwala na stworzenie ciekawie zaaranżowanego pokoju maluszka. Powierzchnia frontów jest gładka i daje w dotyku odczucie aksamitnej miękkości i ciepła, co sprzyja tworzeniu przytulnej atmosfery w pokoju dziecka. Bryły wchodzące w skład kolekcji oraz użyte do ich produkcji materiały są przebadane i atestowane. Meble wykonane z lakierowanej płyty MDF. Są dostępne w kolorze białym.

FUNDI Fundi

Przepraszamy, ale nic nie znalezionoZobacz nasze tekstylia