Unia Europejska

Krzesełka i stolikiKrzesełka i stoliki

Meble zostały pomalowane ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono im prawidłowy proces oddychania oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować u dzieci alergie. Produkty są atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.

Zestawy stoilków i krzesełek dla dzieci to niezwykle przydatne meble dla najmłodszych członków rodziny. Zapewniają one wygodne i bezpieczne miejsce do siedzenia, jedzenia, zabawy oraz nauki. W naszej ofercie posiadsamy kilka zestawów stoilków i krzesełek, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Meble Pinio wyróżniają się niebanalnymi, prostymi formami i unikalnym stylem wykończenia. Każdy element danej kolekcji idealnie współgra z innymi, pozwalając na urządzenie dziecięcego pokoju w sposób bardzo indywidualny, dopasowując poszczególne moduły do wielkości i stylu pomieszczenia. Elementy dodatkowe dzięki swojej uniwersalności stanowią doskonałe uzupełnienie do naszych kolekcji .

Krzesełka i stoliki Krzesełka i stoliki

Przepraszamy, ale nic nie znalezionoZobacz nasze tekstylia