Unia Europejska

Łóżka piętroweŁóżka piętrowe

Piętrowe łóżka Pinio są przygotowane w dwóch wersjach. Pierwsza przygotowana jest do pokoju dziecięcego zamieszkanego przez dwie pociechy. Składa się z dwóch piętrowo ustawionych materacy. Druga wersja przeznaczona jest dla jednego dziecka i stanowi solidną konstrukcję składającą się z łóżka, regału, szafki oraz biurka.

Łóżka piętrowe wykonane są z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Zostały pomalowane ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono im prawidłowy proces oddychania oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować u dzieci alergie. Produkty są atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.

Oba zestawy występują w wersji surowej oraz malowanej na kolory: biały, perłowy (waniliowy) lub nostalgia (przecierany). Pasują zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Doskonale spełniają swoją funkcję jako uzupełnienie kolekcji a także jako samodzielny element.

Meble Pinio wyróżniają się niebanalnymi, prostymi formami i unikalnym stylem wykończenia. Każdy element danej kolekcji idealnie współgra z innymi, pozwalając na urządzenie dziecięcego pokoju w sposób bardzo indywidualny, dopasowując poszczególne moduły do wielkości i stylu pomieszczenia. Elementy dodatkowe dzięki swojej uniwersalności stanowią doskonałe uzupełnienie do kolekcji Marsylia, Barcelona, Carpenter i Nostalgia.

DODATKOWE Łóżka piętrowe

Przepraszamy, ale nic nie znalezionoZobacz nasze tekstylia