Unia Europejska

ŁóżkaŁóżka

Łóżka i łóżeczka wykonane są z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Zostały pomalowane ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono im prawidłowy proces oddychania oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować u dzieci alergie. Produkty są atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.

Łóżka i łóżeczka występują w kolorze białym, perłowym (waniliowym) lub nostalgia (przecierany). Dostępne są bez materaca i szuflady. Szuflada dostępna jest osobno. Stelaż pod materac jest zawsze dołączony. Pasują zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Doskonale spełniają swoją funkcję jako uzupełnienie kolekcji a także jako samodzielny element.

Meble Pinio wyróżniają się niebanalnymi, prostymi formami i unikalnym stylem wykończenia. Każdy element danej kolekcji idealnie współgra z innymi, pozwalając na urządzenie dziecięcego pokoju w sposób bardzo indywidualny, dopasowując poszczególne moduły do wielkości i stylu pomieszczenia. Elementy dodatkowe dzięki swojej uniwersalności stanowią doskonałe uzupełnienie do kolekcji Marsylia, Barcelona, Carpenter i Nostalgia.

ŁÓŻKA Łóżka

Przepraszamy, ale nic nie znalezionoZobacz nasze tekstylia