Unia Europejska

NostalgiaNostalgia

Uwaga! Kolekcja została wycofana z oferty od dnia 15.11.2015. Przyglądając się kolekcji mebli dla dzieci marki Pinio, o wymownej nazwie Nostalgia, nietrudno odgadnąć, za czym tęsknili jej projektanci – za naturą, zapachem lasu i ciepłym dotykiem naturalnego drewna. Ta tęsknota w swojej oswojonej formie przybrała postać wyjątkowej kolekcji, gdzie potencjał natury łączy się w ciekawy sposób z ludzką wyobraźnią.

Uwaga!

Kolekcja została wycofana z oferty od dnia 15.11.2015. Pojedyncze meble mogą być jeszcze dostępne na stanach magazynowych – w przypadku zainteresowania – prosimy o kontakt z działem handlowym: [email protected].

Nostalgia to wyjątkowy zestaw wśród kolekcji mebli Pinio. Jego rustykalny charakter emanuje ciepłem i energią lasu sosnowego. To, co wyróżnia kolekcję to niepowtarzalne postarzane wykończenie, dzięki któremu meble tworzą w dziecięcym pokoju szczególnie przytulny nastrój oraz dostarczają wrażenia ciągłego obcowania z naturą i jej najlepszymi skarbami.

Szeroki wybór elementów kolekcji oraz możliwość dowolnego ich komponowania pozwala zaaranżować pokój zarówno dla niemowlęcia, jak też przedszkolaka, starszego dziecka, czy nawet nastolatka. Solidnie skonstruowane meble oraz ich styl oparty na klasycznych formach, naturalności i prostocie sprawia, że Nostalgia to kolekcja, która nigdy nie wychodzi z mody i może towarzyszyć dziecku na każdym etapie jego rozwoju. Łóżeczko dla niemowlęcia rośnie wraz z nim by zamienić się w tapczanik dla przedszkolaka, kiedy szafa jednodrzwiowa przestaje wystarczać możemy ją zamienić na większą lub dostawić komodę, skrzynia na zabawki zaś z czasem świetnie sprawdzi się w roli schowka na inne przedmioty.

NOSTALGIA Nostalgia

Przepraszamy, ale nic nie znalezionoZobacz nasze tekstylia