Unia Europejska

Półki do pokoju dziecięcegoPółki do pokoju dziecięcego

Wyróżniające się nowoczesnym designem, sosnowe półki do pokoju dziecięcego marki Pinio, są bardzo praktyczne i pozwalają łatwo wyeksponować wybrane przedmioty w elegancki i subtelny sposób. Idealnie sprawdzą się jako miejsce na ramki ze zdjęciami, maskotki, książeczki czy płyty.

Półki do pokoju dziecięcego wykonane są z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Zostały pomalowane ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono im prawidłowy proces oddychania oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować u dzieci alergie. Półki wiszące do pokoju dziecięcego dostępne są w kolorze białym, waniliowym, a także przecieranym.

Meble Pinio wyróżniają się niebanalnymi, prostymi formami i unikalnym stylem wykończenia. Każdy element danej kolekcji idealnie współgra z innymi, pozwalając na urządzenie dziecięcego pokoju w sposób bardzo indywidualny, dopasowując poszczególne moduły do wielkości i stylu pomieszczenia. Elementy dodatkowe dzięki swojej uniwersalności stanowią doskonałe uzupełnienie do kolekcji Marsylia, Barcelona, Carpenter i Nostalgia.

Półki do pokoju dziecięcego

Przepraszamy, ale nic nie znalezionoZobacz nasze tekstylia