Unia Europejska

ToToToTo

Uwaga! Kolekcja została wycofana z oferty od dnia 8.06.2014. Kolejna kolekcja Pinio stworzona, by inspirować dziecięcą wyobraźnię. Proste i eleganckie wzornictwo i jasna, stonowana kolorystyka czynią z pokoju malucha krainę łagodności.

Uwaga!

Kolekcja została wycofana z oferty od dnia 8.06.2014. Pojedyncze meble mogą być jeszcze dostępne na stanach magazynowych – w przypadku zainteresowania – prosimy o kontakt z działem handlowym: [email protected].

Meble ToTo to prawdziwi kreatorzy dziecięcych fantazji i marzeń. Odkąd znajdą się w pokoju malucha, zaczynają swoje czary. Biorą go w radosne władanie i od razu robi się wesoło. Nagle wyłania się odrobina kolorowej magii i ukazują się ich kolorowe oczy, guziki i skarpetki. Niczym plamy kolorów, gdy mruży się oczy w słoneczny, letni dzień. Albo słodkie drażetki w barwach tęczy, rozsypane przypadkiem na białym stole. Albo foremki porzucone na chwilę na nadmorskim piasku. Najmilsze obrazy codzienności. Słodkie chwile dzieciństwa.

Sposób wykonania

Te meble kochają dzieci. Są bezpieczne, funkcjonalne, wykonane z połączenia drewna i płyty meblowej. Kryją w sobie potrzebną maluchom magię. Ot, meble-czarodzieje.

Dziękujemy firmie KidsTown.pl za możliwość wykorzystania w sesji tapet, naklejek ściennych, pudełek oraz innych dodatków.

TOTO ToTo

Przepraszamy, ale nic nie znalezionoZobacz nasze tekstylia