Unia Europejska

paroleKomoda PAROLE

Komoda

Indeks: 016-021

Materiał:

MDF

Wymiary (cm):

szerokość: 53,5

długość: 110

wysokość: 89

Kolory:

Znajdź sklep

Opis produktu

Opis produktu

Komoda Parole posiada jedną szufladę oraz dwoje drzwi. Zarówno szuflada, jak i drzwi są wyposażone w wysokiej jakości prowadnice i zawiasy z hamulcami i samodomykiem. Dzięki nim komoda jest cicha i wygodna w użytkowaniu. Wewnątrz znajduje się jedna półka przez całą szerokość komody.

Materiały i wykonanie

Komoda wykonana jest z płyty MDF, półki i boki szuflad z laminatu. Komoda dostępna jest w kolorze białym. Elementy wykończeniowe – uchwyty występują w połączeniu z uroczymi nadrukami: zielone z nadrukiem kokardką, brązowe z nadrukiem konika na biegunach. Dzięki specjalnym rozwiązaniom montażu zadrukowanego obszaru, istnieje możliwość odwrócenia nadrukowanej powierzchni i bezproblemowy powrót do pierwotnej wersji mebla w kolorze białym. Jakość i bezpieczeństwo Komoda Parole jest atestowana i zgodna z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.

Jakość i bezpieczeństwo

Komoda Parole jest atestowana i zgodna z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. Możliwości łączenia Do komody można dokupić demontowalny przewijak, który można personalizować imieniem dziecka.

Możliwości łączenia

Do komody można dokupić demontowalny przewijak, który można personalizować imieniem dziecka.

Materiał:

MDF

Kolory:

Wymiary (cm):

szerokość: 53,5

długość: 110

wysokość: 89

Komoda wykonana jest z płyty MDF, półki i boki szuflad z laminatu. Komoda dostępna jest w kolorze białym. Elementy wykończeniowe – uchwyty występują w połączeniu z uroczymi nadrukami: zielone z nadrukiem kokardką, brązowe z nadrukiem konika na biegunach. Dzięki specjalnym rozwiązaniom montażu zadrukowanego obszaru, istnieje możliwość odwrócenia nadrukowanej powierzchni i bezproblemowy powrót do pierwotnej wersji mebla w kolorze białym. Jakość i bezpieczeństwo Komoda Parole jest atestowana i zgodna z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. Możliwości łączenia Do komody można dokupić demontowalny przewijak, który można personalizować imieniem dziecka.

Znajdź salon
lub sklep firmowy

Salon

Sklep firmowy