Unia Europejska

milooKomoda 3 – szufladowa MILOO

Komoda 3 – szufladowa

Indeks: biały: 045-023-310; szampański: 045-023-945

Materiał:

lite drewno bukowe,MDF,płyta laminowana

Wymiary (cm):

szerokość: 52,4

głębokość: 100,2

wysokość: 90,4

Kolory:

Znajdź sklep

[/paragraph]

Stylowa komoda dysponuje trzema szufladami, które działają na prowadnicach najwyższej klasy, wyposażonych w hamulec oraz funkcję samodomyku. Dla dodatkowego komfortu dostępna jest opcja dokupienia demontowalnej nakładki przeznaczonej do przewijania.

[/paragraph]

Komoda została precyzyjnie wykonana z malowanej płyty MDF, laminowanej płyty wiórowej
(stanowiącej korpus i wewnętrzne elementy) oraz solidnego drewna bukowego służącego jako nóżki. W trosce o bezpieczeństwo, powierzchnia komody pokryta jest farbami posiadającymi atest, które są w pełni zgodne z normą EN 71-2. Co więcej, w procesie produkcyjnym wykorzystano wyłącznie płyty o obniżonej zawartości formaldehydu, zgodne z normą EN16516

[/paragraph]

Design kolekcji kładzie nacisk na detal i elegancję – ryflowane fronty dodają charakteru i klasy, zaś delikatnie zaokrąglone narożniki gwarantują bezpieczeństwo młodych użytkowników. Estetyczne metalowe uchwyty oraz drewniane bukowe nóżki nadają meblowi lekkości i finezji. Kolekcja jest dostępna w dwóch kolorach: klasycznym białym oraz szampańskim – świeżym dodatkiem do oferty Pinio, który zdobywa szerokie uznanie wśród klientów.

Pobierz katalog pdf Pobierz instrukcję montażu

Znajdź salon
lub sklep firmowy

Salon

Sklep firmowy