Unia Europejska

fundiŁóżeczko 120×60 FUNDI

Łóżeczko 120×60

Indeks: 006-010

Materiał:

MDF

Wymiary (cm):

szerokość: 66

długość: 128

wysokość: 87

Kolory:

Znajdź sklep

Opis produktu

Uwaga! Kolekcja została wycofana z oferty. Pojedyncze meble mogą być jeszcze dostępne na stanach magazynowych – w przypadku zainteresowania – prosimy o kontakt z działem handlowym: [email protected]

 

Opis produktu

Proste w formie łóżeczko pod materac 120x60cm z kolekcji Fundi przeznaczone dla niemowlaka. Posiada trzy poziomy wysokości materaca dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji, która pozwala regulować jego wysokość.

Materiały i wykonanie

Leżysko wykonane jest z drewna zaś pozostałe elementy z płyty MDF.

Jakość i bezpieczeństwo

Łóżeczko jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.

Możliwości łączenia

Łóżeczko doskonale spełnia swoją funkcję w otoczeniu mebli z kolekcji a także jako samodzielny element. Łóżeczko występuje w kolorze białym. Dostępne jest bez materaca, stelaż pod materac jest zawsze dołączony. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Produkt do samodzielnego montażu. Cena łóżeczka nie obejmuje materaca.

Materiał:

MDF

Kolory:

Wymiary (cm):

szerokość: 66

długość: 128

wysokość: 87

Leżysko wykonane jest z drewna zaś pozostałe elementy z płyty MDF. Łóżeczko doskonale spełnia swoją funkcję w otoczeniu mebli z kolekcji a także jako samodzielny element. Łóżeczko występuje w kolorze białym. Dostępne jest bez materaca, stelaż pod materac jest zawsze dołączony. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Produkt do samodzielnego montażu. Cena łóżeczka nie obejmuje materaca.

Znajdź salon
lub sklep firmowy

Salon

Sklep firmowy