Unia Europejska

toloŁóżeczko 140×70 TOLO

Łóżeczko 140×70

Indeks: 007-011

Materiał:

MDF

Wymiary (cm):

szerokość: 79

długość: 148

wysokość: 95

Kolory:

Znajdź sklep

Opis produktu

Uwaga! Kolekcja została wycofana z oferty. Pojedyncze meble mogą być jeszcze dostępne na stanach magazynowych – w przypadku zainteresowania – prosimy o kontakt z działem handlowym: [email protected]

Opis produktu

Łóżeczko-tapczanik pod materac 140x70cm z kolekcji Tolo.  przeznaczony jest dla niemowlaka i starszego dziecka. Posiada trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Dzięki dobrze przemyślanej, specjalnej konstrukcji, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca oraz wyjmować szczebelki dziecko może samodzielnie oraz bezpiecznie wychodzić i wchodzić z i do łóżeczka. Kolejnym etapem jest bezproblemowe pozbycie się części ze szczebelkami, a tym samym przekształcenie łóżeczka dla maluszka w tapczanik dla przedszkolaka.

Materiały i wykonanie

Łóżeczko-tapczanik Tolo wykonany jest z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów (ramki i boki) oraz z płyty MDF. Kolory biały lub perłowy (waniliowy) stylowo łączą się z kolorem naturalnego drewna, dzięki czemu meble zyskują elegancki, ale też przytulny wygląd.

Jakość i bezpieczeństwo

Łóżeczko Tolo jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.

Możliwości łączenia

Pięknie prezentuje się wśród innych mebli z kolekcji Tolo. Doskonale spełnia swoją funkcję także jako samodzielny element. Dostępne jest bez materaca, stelaż pod materac jest zawsze dołączony. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Produkt do samodzielnego montażu. Łóżeczko-tapczanik może funkcjonować z szufladą i barierką zabezpieczającą przed wypadnięciem dziecka. Cena łóżeczka nie obejmuje materaca, szuflady i barierki.

Materiał:

MDF

Kolory:

Wymiary (cm):

szerokość: 79

długość: 148

wysokość: 95

Łóżeczko-tapczanik Tolo wykonany jest z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów (ramki i boki) oraz z płyty MDF. Kolory biały lub perłowy (waniliowy) stylowo łączą się z kolorem naturalnego drewna, dzięki czemu meble zyskują elegancki, ale też przytulny wygląd. Pięknie prezentuje się wśród innych mebli z kolekcji Tolo. Doskonale spełnia swoją funkcję także jako samodzielny element. Dostępne jest bez materaca, stelaż pod materac jest zawsze dołączony. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Produkt do samodzielnego montażu. Łóżeczko-tapczanik może funkcjonować z szufladą i barierką zabezpieczającą przed wypadnięciem dziecka. Cena łóżeczka nie obejmuje materaca, szuflady i barierki.

Znajdź salon
lub sklep firmowy

Salon

Sklep firmowy