Unia Europejska

moonŁóżeczko Moon 140×70 MOON

Łóżeczko Moon 140×70

Indeks: 015-011

Materiał:

MDF

Wymiary (cm):

szerokość: 76

długość: 144

wysokość: 90

Kolory:

Znajdź sklep

Opis produktu

Opis produktu


Łóżeczko Moon pod materac 140x70cm posiada trzy poziomy wysokości materaca dzięki dobrze przemyślanej, specjalnej konstrukcji, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca. Na szczególną uwagę zasługuje ciekawa sekwencja otworów zastosowana w łóżeczku, która nadaje mu bardzo świeży i nowoczesny charakter. Niewątpiwym plusem jest możliwość zdjęcia boku – takie rozwiązanie jest korzystne przede wszystkim ze względów finansowych. Łóżeczko rośnie wraz z dzieckiem. Im maluch większy, tym bardziej obniżamy materac. A gdy potrafi już chodzić, zdemontowany bok zamienia łóżeczko w pierwsze łóżko. Maluch może wtedy samodzielnie z niego korzystać.

Materiały i wykonanie

Łóżeczko wykonane jest w całości z płyty MDF.

Jakość i bezpieczeństwo

Łóżeczko Moon jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.

Możliwości łączenia

Łóżeczko występuje w kolorze białym. Dostępne jest bez materaca, stelaż pod materac jest zawsze dołączony. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Można do niego dokupić barierkę zabezpieczającą, szufladę oraz komodę.

Materiał:

MDF

Kolory:

Wymiary (cm):

szerokość: 76

długość: 144

wysokość: 90

Łóżeczko wykonane jest w całości z płyty MDF.

Znajdź salon
lub sklep firmowy

Salon

Sklep firmowy