Unia Europejska

milooŁóżeczko – tapczanik 140 x 70 MILOO

Łóżeczko – tapczanik 140 x 70

Indeks: biały: 045-011-310; szampański: 045-011-945

Materiał:

lite drewno bukowe,MDF,płyta laminowana

Wymiary (cm):

szerokość: 75,2

długość: 143,6

wysokość: 87,4

Kolory:

Znajdź sklep

Opis produktu

Eleganckie łóżeczko przeznaczone dla materaca o wymiarach 140×70 cm oferuje nie tylko komfort i funkcjonalność, ale również długotrwałe użytkowanie. Posiada możliwość adaptacji w tapczanik, dostosowany dla starszych dzieci o wadze do 40 kg. Trzy poziomy regulacji wysokości materaca oraz trzy wyjmowane szczebelki zapewniają elastyczność i praktyczność w użyciu.
Cena łóżeczka nie uwzględnia kosztu materaca.

Materiały i wykonanie

Co do jakości wykonania, łóżeczko zostało stworzone z litego, lakierowanego drewna bukowego (szczebelki i nogi), solidnego drewna sosnowego (stelaż) oraz malowanej płyty MDF (szczyty). Opcjonalnie, istnieje możliwość dokupienia barierki zabezpieczającej oraz specjalnie dopasowanego materaca Pinio Sensitive.

Jakość i bezpieczeństwo

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie, łóżeczko spełnia normę EN-716, a użyte w produkcji materiały posiadają obniżoną zawartość formaldehydu, zgodnie z normą EN16516.

Design łóżeczka kładzie nacisk na detal i elegancję – ryflowane fronty dodają charakteru i klasy, zaś delikatnie zaokrąglone narożniki gwarantują bezpieczeństwo młodych użytkowników.
Drewniane bukowe nóżki nadają meblowi lekkości i finezji. Kolekcja jest dostępna w dwóch kolorach: klasycznym białym oraz szampańskim – świeżym dodatkiem do oferty Pinio, który zdobywa szerokie uznanie wśród klientów

Materiał:

lite drewno bukowe, MDF, płyta laminowana

Kolory:

Wymiary (cm):

szerokość: 75,2

długość: 143,6

wysokość: 87,4

Łóżeczko zostało stworzone z litego, lakierowanego drewna bukowego (szczebelki i nogi), solidnego drewna sosnowego (stelaż) oraz malowanej płyty MDF (szczyty).
Opcjonalnie, istnieje możliwość dokupienia barierki zabezpieczającej oraz specjalnie dopasowanego materaca Pinio Sensitive. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie, łóżeczko spełnia normę EN-716, a użyte w produkcji
materiały posiadają obniżoną zawartość formaldehydu, zgodnie z normą EN16516.

Pobierz katalog pdf Pobierz instrukcję montażu

Znajdź salon
lub sklep firmowy

Salon

Sklep firmowy