Unia Europejska

paroleŁóżeczko-tapczanik 140×70 PAROLE

Łóżeczko-tapczanik 140×70

Indeks: 016-011

Materiał:

MDF

Wymiary (cm):

szerokość: 74

długość: 158

wysokość: 100,5

Kolory:

Znajdź sklep

Opis produktu

Opis produktu

Łóżeczko-tapczanik pod materac 140x70cm z kolekcji Parole przeznaczony jest dla niemowlaka i starszego dziecka. Posiada funkcję przekształcenia w tapczanik dla większego dziecka, trzy poziomy wysokości materaca oraz dwa wyciągane szczebelki. Boki ze szczebelkami są zakończone plastikową nakładką, zapobiegającą gryzieniu przez dziecko. Dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca oraz wyjmować szczebelki dziecko może samodzielnie oraz bezpiecznie wychodzić i wchodzić z i do łóżeczka. Kolejnym etapem jest bezproblemowe pozbycie się części ze szczebelkami, a tym samym przekształcenie łóżeczka dla maluszka w tapczanik dla przedszkolaka. Materiały i wykonanie Łóżeczko-tapczanik wykonany jest z płyty MDF, poza leżyskiem i szczebelkami, które wykonane są z drewna (leżysko – sosna, szczebelki – buk).  Łóżeczko-tapczanik dostępny jest w białym kolorze.

Jakość i bezpieczeństwo

Łóżeczko-tapczanik Parole jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. Pięknie prezentuje się wśród innych mebli z kolekcji Parole. Doskonale spełnia swoją funkcję także jako samodzielny element.

Możliwości łączenia

Łóżeczko-tapczanik dostępne jest bez materaca, stelaż pod materac jest zawsze dołączony. Do łóżeczka można dokupić małą barierkę zabezpieczającą. Cena łóżeczka nie obejmuje materaca i barierki. Produkt do samodzielnego montażu.

Materiał:

MDF

Kolory:

Wymiary (cm):

szerokość: 74

długość: 158

wysokość: 100,5

Łóżeczko-tapczanik wykonany jest z płyty MDF, poza leżyskiem i szczebelkami, które wykonane są z drewna (leżysko – sosna, szczebelki – buk).  Łóżeczko-tapczanik dostępny jest w białym kolorze. Jakość i bezpieczeństwo Łóżeczko-tapczanik Parole jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. Pięknie prezentuje się wśród innych mebli z kolekcji Parole. Doskonale spełnia swoją funkcję także jako samodzielny element.

Znajdź salon
lub sklep firmowy

Salon

Sklep firmowy