Unia Europejska

filoŁóżko 200×90 FILO

Łóżko 200×90

Indeks: 008-060

Materiał:

Drewno

Wymiary (cm):

szerokość: 99

długość: 208

wysokość: 66

Kolory:

Znajdź sklep

Opis produktu

Uwaga! Kolekcja została wycofana z oferty. Pojedyncze meble mogą być jeszcze dostępne na stanach magazynowych – w przypadku zainteresowania – prosimy o kontakt z działem handlowym: [email protected]

 

Opis produktu

Łóżko pod materac 200×90 z kolekcji Filo przeznaczone jest dla dużego dziecka i dzięki swojej wytrzymałości może służyć mu przez wiele lat.

Materiały i wykonanie

Łóżko wykonane jest z naturalnego, litego drewna sosnowego z polskich lasów. Zostało pomalowane ekologicznymi farbami wodnymi. Doskonale prezentuje się w otoczeniu mebli z kolekcji Filo. Łóżko występuje w połączeniach kolorystycznych brąz i biały. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki.

Możliwości łączenia

Dostępne jest w komplecie ze stelażem, bez materaca. Do łóżka można dokupić szufladę oraz barierkę zabezpieczającą. Produkt do samodzielnego montażu.

Materiał:

Drewno

Kolory:

Wymiary (cm):

szerokość: 99

długość: 208

wysokość: 66

Łóżko wykonane jest z naturalnego, litego drewna sosnowego z polskich lasów. Zostało pomalowane ekologicznymi farbami wodnymi. Doskonale prezentuje się w otoczeniu mebli z kolekcji Filo. Łóżko występuje w połączeniach kolorystycznych brąz i biały. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Dostępne jest w komplecie ze stelażem, bez materaca. Do łóżka można dokupić szufladę oraz barierkę zabezpieczającą. Produkt do samodzielnego montażu.

Znajdź salon
lub sklep firmowy

Salon

Sklep firmowy