Unia Europejska

lozka-domkiŁóżko domek 160×70 ŁÓŻKA DOMKI

Łóżko domek 160×70

Indeks:

Materiał:

Drewno

Wymiary (cm):

szerokość: 77

długość: 166

wysokość: 141

Kolory:

Znajdź sklep

Łóżko domek

Łóżko domek

Łóżko w kształcie domku z kominem. Łóżko domek jest dostępne tylko w wersji malowanej lakierem bezbarwnym. Do łóżek można dokupić 4 typy różnych barierek w różnych stylach i kolorach. Komin oraz stelaż pod materac są zawarte w cenie. Barierki oraz szuflady są elementami dodatkowo płatnymi. Cena nie zawiera materaca.

Materiały i wykonanie łóżka

Łóżko domek jest wykonywane z drewna sosnowego klejonego wzdłużnie, co powoduje, że drewno nie będzie się wypaczało, wyginało, a tym samym jego wytrzymałość jest dużo mocniejsza. Deski nie są łączone na mikrowczepy, co podwyższa walory estetyczne.

Jakość i bezpieczeństwo Łóżka w kształcie domku


Wszystkie połączenia w łóżkach są wykonane na najwyższej jakości okuciach niemieckiej firmy Häfele, okucia są niewidoczne od zewnętrznej strony łóżek (wszystkie konkurencyjne firmy mają połączenia wykonane przelotowo, ze śrubami na wierzchu).

Możliwości łączenia łóżka z szufladą

Barierki można dowolnie konfigurować, montować, demontować (po montażu zostają tylko bardzo niewielkie otwory po wkrętach, w dużej mierze w niewidocznych miejscach).  Łóżko domek posiada dwie możliwości wysokości zamontowania materaca – równo z poziomem podłogi, oraz wyżej – obie opcje są zawsze w standardzie. W przypadku montażu na wyższym poziomie, pod łóżkiem można postawić uniwersalną szufladę. Do łóżek pasują nasze uniwersalne szuflady w rozmiarze 160 x 70 cm, można do nich można włożyć materac i szuflada może pełnić funkcję drugiego łóżka.

Materiał:

Drewno

Kolory:

Wymiary (cm):

szerokość: 77

długość: 166

wysokość: 141

Łóżko domek wykonywane z drewna sosnowego klejonego wzdłużnie, co powoduje, że drewno nie będzie się wypaczało, wyginało, a tym samym jego wytrzymałość jest dużo mocniejsza. Deski nie są łączone na mikrowczepy, co podwyższa walory estetyczne.

Znajdź salon
lub sklep firmowy

Salon

Sklep firmowy