Unia Europejska

mariePrzewijak do komody SNAP, MARIE

Przewijak do komody

Indeks: 021-500

Materiał:

Melamina

Wymiary (cm):

szerokość: 75,6

długość: 90

wysokość: 11,3

Kolory:

Znajdź sklep

Opis produktu

Opis produktu

Nakładka do przewijania do komody z kolekcji Snap o wymiarze wewnętrznym 85×73,5×9,5 cm. Dzięki niej blat komody może zostać efektywnie zagospodarowany na okres, kiedy maluchy wymagają przewijania. Nakładka jest szybka i łatwa w montażu i demontażu, kiedy przestanie pełnić swoją funkcję. Posiada krawędzie ograniczające, które zabezpieczają niemowlę przed wypadnięciem. Dzięki niej komoda zyskuje dodatkową funkcjonalność – produkty do pielęgnacji są zawsze pod ręką a wydłużony blat daje możliwość stałego kontaktu z dzieckiem.

Materiały i wykonanie

Nakładka wykonana jest z malowanej płyty MDF. Została pomalowana ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania. Występuje w kolorze białym i szarym. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Produkt do samodzielnego montażu. Cena produktu obejmuje ramkę – bez wkładu z materiału.

Produkt do samodzielnego montażu.

Materiał:

Melamina

Kolory:

Wymiary (cm):

szerokość: 75,6

długość: 90

wysokość: 11,3

Nakładka wykonana jest z malowanej płyty MDF. Została pomalowana ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania. Występuje w kolorze białym i szarym. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Produkt do samodzielnego montażu. Cena produktu obejmuje ramkę – bez wkładu z materiału. Produkt do samodzielnego montażu.

Znajdź salon
lub sklep firmowy

Salon

Sklep firmowy