Unia Europejska

swingSzafa 2-drzwiowa SWING

Szafa 2-drzwiowa

Indeks: 034-042-310

Materiał:

lite drewno bukowe,MDF,płyta laminowana

Wymiary (cm):

szerokość: 52,5

długość: 100,0

wysokość: 199,5

Kolory:

Znajdź sklep

Opis produktu

Opis produktu

Elegancka szafa dwudrzwiowa z serii Swing posiada wysokiej jakości system cichego zamykania. Jej wnętrze oferuje pionową przegrodę oraz elastyczne opcje aranżacji: standardowo zawiera cztery półki oraz dwa drążki na ubrania, ale można ją dostosować, dodając na przykład trzy półki z jednej strony oraz kombinację jednej półki i drążka z drugiej. Istnieje również możliwość dokupienia dodatkowych półek (do dwóch sztuk). Szafa posiada pojemną szufladę wyposażoną w wysokiej jakości prowadnice zapewniające ciche zamykanie i funkcję automatycznego domykania.

Materiały i wykonanie

Wykonanie szafy to połączenie malowanej płyty MDF (fronty) z litego, lakierowanego drewna bukowego (nóżki) oraz oklejonej, laminowanej płyty wiórowej, która została wykonana techniką bezspoinową. Jej powierzchnia została pokryta atestowanymi farbami o potwierdzonej bezpieczeństwie, zgodnymi z normą EN 71-2. W procesie produkcyjnym wykorzystano wyłącznie płyty o obniżonej zawartości formaldehydu, zgodne z normą EN16516.


[/paragraph]Szafa jest dostępna w dwóch uniwersalnych odcieniach: białym i szarym. Solidne
nóżki z litego drewna bukowego nadają jej stabilności i wyrafinowanego wyglądu. Dzięki uniwersalnemu designowi doskonale wpasuje się zarówno w pokój chłopca, jak i dziewczynki. Produkt dostarczany jest w formie do samodzielnego montażu. Do szafy dołączone są mocowania do ściany, które należy zamontować za pomocą kołków rozporowych dedykowanych do określonego typu ściany (do nabycia we własnym zakresie – nie dołączone do zestawu).[/paragraph]

Znajdź salon
lub sklep firmowy

Salon

Sklep firmowy