Unia Europejska

swing-szarySzafa 2-drzwiowa

Szafa 2-drzwiowa

Indeks: 034-042-197

Materiał:

lite drewno bukowe,MDF,płyta laminowana

Wymiary (cm):

szerokość: 52,5

długość: 100,0

wysokość: 199,5

Kolory:

Znajdź sklep

Opis produktu

Szafa dwudrzwiowa z kolekcji Swing z systemem cichego zamykania wysokiej jakości. Wewnątrz przegroda pionowa, oraz różne możliwości aranżacji wnętrza szafy – np. 4 półki z jednej strony oraz 2 półki i drążek na ubrania z drugiej strony – w standardzie 6 półek i 1 drążek na ubrania – możliwość dokupienia dodatkowych półek (maksymalnie 2 sztuki).

Materiały i wykonanie

Szafa wykonana jest z malowanej płyty MDF ( fronty),litego drewna bukowego lakierowanego (nóżki) oraz płyty laminowanej oklejanej bezspoinowo. Szafa została pomalowana ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania. Występuje w kolorze białym i szarym. Posiada drewniane nóżki z litego drewna bukowego. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Produkt do samodzielnego montażu.

Materiał:

lite drewno bukowe, MDF, płyta laminowana

Kolory:

Wymiary (cm):

szerokość: 52,5

długość: 100,0

wysokość: 199,5

Materiały i wykonanie

Szafa wykonana jest z malowanej płyty MDF ( fronty),litego drewna bukowego lakierowanego (nóżki) oraz płyty laminowanej oklejanej bezspoinowo. Komoda została pomalowana ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania. Występuje w kolorze białym j szarym. Posiada drewniane nóżki z litego drewna bukowego. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Produkt do samodzielnego montażu.

Pobierz katalog pdf Pobierz instrukcję montażu

Znajdź salon
lub sklep firmowy

Salon

Sklep firmowy