Unia Europejska

milooSzafa 2-dzwiowa MILOO

Szafa 2-dzwiowa

Indeks: biały: 045-042-310; szampański: 045-042-945

Materiał:

lite drewno bukowe,MDF,płyta laminowana

Wymiary (cm):

szerokość: 52,4

długość: 100,2

wysokość: 197,8

Kolory:

Znajdź sklep

[/paragraph]

Wytworna szafa dwudrzwiowa z linii Miloo charakteryzuje się zaawansowanym systemem
cichego zamykania. Wnętrze oferuje trzy półki oraz drążek do wieszania ubrań. Do szafy nie można dokupić dodatkowych półek. Szafa posiada pojemną szufladę wyposażoną w wysokiej jakości prowadnice zapewniające ciche zamykanie i funkcję automatycznego domykania.

[/paragraph]

Estetyka szafy łączy w sobie eleganckie fronty wykonane z malowanej płyty MDF, nóżki z litegodrewna bukowego pokrytego lakierem oraz wytrzymałą laminowaną płytę wiórową.
Bezpieczeństwo i trwałość gwarantuje użycie atestowanych farb, spełniających normę EN 71-2.Dodatkowo, w procesie produkcji, dbałość o zdrowie użytkowników potwierdza zastosowanie płyt o zredukowanej zawartości formaldehydu, zgodnych z normą EN16516.

[/paragraph]

Design kolekcji kładzie nacisk na detal i elegancję – ryflowane fronty dodają charakteru i klasy, zaś delikatnie zaokrąglone narożniki gwarantują bezpieczeństwo młodych użytkowników.
Estetyczne metalowe uchwyty oraz drewniane bukowe nóżki nadają meblowi lekkości i finezji.
Kolekcja jest dostępna w dwóch kolorach: klasycznym białym oraz szampańskim – świeżym dodatkiem do oferty Pinio, który zdobywa szerokie uznanie wśród klientów.

Pobierz katalog pdf

Znajdź salon
lub sklep firmowy

Salon

Sklep firmowy