Unia Europejska

filoSzuflada 140×70 FILO

Szuflada 140×70

Indeks: 008-201

Materiał:

Drewno

Wymiary (cm):

szerokość: 74

długość: 139

wysokość: 18

Kolory:

Znajdź sklep

Opis produktu

Uwaga! Kolekcja została wycofana z oferty. Pojedyncze meble mogą być jeszcze dostępne na stanach magazynowych – w przypadku zainteresowania – prosimy o kontakt z działem handlowym: [email protected]

Opis produktu

Szuflada do łóżeczko-tapczanika 140x70cm z kolekcji Filo to wytrzymały, praktyczny i pojemny schowek, który zmieści pościel oraz wszelkie niezbędne rzeczy a nawet zabawki dziecka.

Materiały i wykonanie

Szuflada wyposażona jest w kółka, które umożliwiają ciche i wygodne wysuwanie. Szuflada wykonana jest z naturalnego drewna sosnowego (fronty) oraz płyty meblowej (boki i dno). Została pomalowana ekologicznymi farbami wodnymi. Do szuflady dołączony jest komplet filców – do wyboru w wersji dla dziewczynki (różowy, pomarańczowy, żółty) i chłopca (turkusowy, zielony, żółty. Występuje w kolorze białym.

Możliwości łączenia

Pasuje zarówno do łóżeczka dla chłopca, jak i dziewczynki. Produkt do samodzielnego montażu.

Materiał:

Drewno

Kolory:

Wymiary (cm):

szerokość: 74

długość: 139

wysokość: 18

Szuflada wyposażona jest w kółka, które umożliwiają ciche i wygodne wysuwanie. Szuflada wykonana jest z naturalnego drewna sosnowego (fronty) oraz płyty meblowej (boki i dno). Została pomalowana ekologicznymi farbami wodnymi. Do szuflady dołączony jest komplet filców – do wyboru w wersji dla dziewczynki (różowy, pomarańczowy, żółty) i chłopca (turkusowy, zielony, żółty. Występuje w kolorze białym. Pasuje zarówno do łóżeczka dla chłopca, jak i dziewczynki. Produkt do samodzielnego montażu.

Znajdź salon
lub sklep firmowy

Salon

Sklep firmowy