województwa:

wielkopolskie

Showroom Pinio

Rudniki 5
64-330 Opalenica
tel. 61 44 77 003

email: sprzedaz@pinio.com.pl
www: www.pinio.com.pl
EKSPOZYCJA: Filo,Marsylia,Barcelona,Carpenter,Nostalgia,Tolo,Lara,Fundi,Mini,ToTo,Parole

M jak materac

ul. Kleczewska (Galeria Ślesin)
62-561 Ślesin
tel. 731 515 151

email: bok@mjakmaterac.pl
www: www.mjakmaterac.pl
EKSPOZYCJA: Marsylia,Mini,ToTo,Moon,Iga

Pati i Maks

ul. Polna 40
60-533 Poznań
tel. +48616662925

EKSPOZYCJA: Marsylia,Moon,Basic

Salon Mebli Dziecięcych TIMI

ul. Śniadeckich 9 (dawna hurtownia RUCH)
64-100 Leszno
tel. 65 525 14 55

email: biuro@salontimi.pl
www: www.salontimi.pl
EKSPOZYCJA: Marsylia,Mini

Sklep From Mummy

ul. Limanowskiego 2
63-400 Ostrów Wlkp.
tel. 62 591 67 32

email: sklep@frommummy.pl
www: www.frommummy.pl
EKSPOZYCJA: Moon,Marsylia MDF

M.K.M. Meble sp. z o.o.

ul. Warszatowa 8
64-920 Piła
tel. 67 343-15-89

email: sklep@mkmmeble.pl
www: www.mkmmeble.pl
EKSPOZYCJA: Marsylia

Malutek

ul. Polna 20
62-800 Kalisz
tel. 62 753 66 77

email: poczta@malutek.pl
www: www.malutek.pl
EKSPOZYCJA: Barcelona,Parole

PIDO

ul. Konińska 24
62-700 Turek
tel. 503 406 456

email: sklep@pido.pl
www: www.pido.pl
EKSPOZYCJA: Marsylia

Salon meblowy MR Andrzej Rybacki

ul. Poznańska 82
62-510 Konin
tel. 63 242 37 58

email: salon@mrmeble.pl
www: www.mrmeble.pl
EKSPOZYCJA: Marsylia,Barcelona,Parole,Moon

Smykoland

ul. Roosevelta 89a
62-200 Gniezno
tel. 61 428 18 27

email: gniezno@smykoland.pl
www: www.smykoland.pl
EKSPOZYCJA: Moon,Basic,Iga

Smykoland

ul. Hurtowa 2
62-510 Konin
tel. 63 2422915

email: konin@smykoland.pl
www: www.smykoland.pl
EKSPOZYCJA: Marsylia,Moon

Studio Petito

T. Drobnika 14/12
60-693 Poznań
tel. 607097098

email: studio@studiopetito.pl
www: www.studiopetito.pl
EKSPOZYCJA: Marsylia

„U Kubusia” S.C.

Ul. Narutowicza 84 (C.H. Nasze Leszno)
64-100 Leszno
tel. 501065896

email: LESZNO@ukubusia.pl
www: www.ukubusia.pl
EKSPOZYCJA: Barcelona

kontakt:
PINIO | DREWNOSTYL
Rudniki 5, 64-330 OPALENICA
info@pinio.com.pl
INFOLINIA: 505 477 911