Unia Europejska

milooKomoda 3 szuflady + 1 drzwi MILOO

Komoda 3 szuflady + 1 drzwi

Indeks: biały: 045-024-310; szampański: 045-024-94

Materiał:

lite drewno bukowe,MDF,płyta laminowana

Wymiary (cm):

szerokość: 52,4

długość: 144,5

wysokość: 90,4

Kolory:

Znajdź sklep

[/paragraph]

Elegancka komoda wyposażona jest w trzy szuflady oraz jedne drzwi, które działają na wysokiej klasy prowadnicach z funkcją hamulca oraz samodomyku. Istnieje opcja zakupu demontowalnej nakładki służącej do przewijania. Komoda została precyzyjnie wykonana z malowanej płyty MDF oraz laminowanej płyty wiórowej (stanowiącej korpus i elementy wewnętrzne), a jej stabilne nóżki są z litego drewna bukowego. Drzwi można zamontować po lewej lub prawej stronie; ważne jest dokładne postępowanie według instrukcji montażu już od początku. Wnętrze oferuje regulowaną półkę z zakresem 0-64 mm w drzwiach. Komoda jest malowana bezpiecznymi i certyfikowanymi farbami zgodnie z normą EN 71-2. Co więcej, w procesie produkcyjnym
Wykorzystano wyłącznie płyty o obniżonej zawartości formaldehydu, zgodne z normą EN16516.

[/paragraph]

Design kolekcji kładzie nacisk na detal i elegancję – ryflowane fronty dodają charakteru i klasy,zaś delikatnie zaokrąglone narożniki gwarantują bezpieczeństwo młodych użytkowników.
Estetyczne metalowe uchwyty oraz drewniane bukowe nóżki nadają meblowi lekkości i finezji.
Kolekcja jest dostępna w dwóch kolorach: klasycznym białym oraz szampańskim – świeżym dodatkiem do oferty Pinio, który zdobywa szerokie uznanie wśród klientów.

Pobierz katalog pdf Pobierz instrukcję montażu

Znajdź salon
lub sklep firmowy

Salon

Sklep firmowy