Unia Europejska

CubeCube

Nowa kolekcja mebli dla dzieci CUBE powstała we współpracy z zespołem projektantów mebli Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

Podstawowym założeniem kolekcji jest jej modułowość – wszystkie bryły tej samej szerokości można łączyć ze sobą w dowolny sposób (np. do szafy można dodać pod spodem, lub na górze moduły z dodatkowymi szufladami lub drzwiami).

Kolekcja dostępna jest w kolorze jasnoszarym, nóżki i uchwyty wykonane są z lakierowanego drewna bukowego.

Kolorowe uchwyty ułożone w wesołej sekwencji powstały w naszym zakładzie z resztek drewna bukowego, które wcześniej służyło do produkcji elementów mebli. Dzięki temu odzyskujemy ten cenny, naturalny surowiec.

Tradycyjne szafy 2-drzwiowe oraz 3-drzwiowe są nieco niższe niż standardowe szafy w naszej ofercie. Dzięki temu pokój staje się bardziej przyjazny i przytulny dla małego użytkownika. Większość półek, szuflad czy szafek jest na wyciągnięcie ręki.

Wraz z rosnącymi potrzebami dziecka, szafy można powiększać – dokładając np., dodatkowy segment z szufladami lub drzwiami. Ciekawym i funkcjonalnym rozwiązaniem są również kosze tekstylne, które można wsunąć pod szafy, komody i regały, tym samym w szybki sposób uporządkować dziecięcą przestrzeń.

W ofercie znajdują się również elementy satelickie. Widoczne na zdjęciach stolik z krzesełkiem oraz wieszak, to dodatki które znajdą swoje miejsce również w salonie czy korytarzu, nie zaburzając stylistyki pomieszczenia.

Cube

Przepraszamy, ale nic nie znalezionoZobacz nasze tekstylia