nasze kolekcje:

elementy uzupełniające:

Uwaga!
Kolekcja została wycofana z oferty od dnia 1.09.2014. Pojedyncze meble mogą być jeszcze dostępne na stanach magazynowych – w przypadku zainteresowania – prosimy o kontakt z działem handlowym: sprzedaz@pinio.com.pl.

Kolekcja Carpenter - meble dla niemowlaka

Carpenter to uroczy zestaw mebli dla dzieci z charakterystycznymi okienkami w szafie i komodzie, która jest dostępna również w wersji z przewijakiem. W tym przypadku łóżeczko dziecięce jest dostępne bez dekoru.

Zestaw doskonale prezentuje się także wraz z łóżeczkiem Paso Doble (z komodą i z szufladami), dzięki któremu pokój niemowlaka staje się tylko uroczy ale bardzo przyjazny dla mamy. Bliskość komody, przewijaka i odpowiedniej ilości półek powoduje, że użyteczność tego łóżeczka jest nieoceniona. Dzięki szerokiej ofercie produktów uzupełniających Carpenter może być różnorodnie komponowany z dla dzieci w różnym wieku.

Sposób wykonania

Meble są wykonane z naturalnego drewna sosnowego a kolekcja dostępna jest w kolorze białym i perłowym. Powierzchnia frontów daje w dotyku odczucie aksamitnej miękkości i ciepła, co sprzyja tworzeniu przytulnej atmosfery w pokoju dziecka.

kontakt:
PINIO | DREWNOSTYL
Rudniki 5, 64-330 OPALENICA
info@pinio.com.pl
INFOLINIA: 505 477 911