Unia Europejska

ToloTolo

Uwaga! Kolekcja została wycofana z oferty od dnia 1.09.2014. Tolo to elegancki zestaw mebli dla młodszych i starszych dzieci, wykonany z naturalnego drewna sosnowego i płyty MDF.

Uwaga!

Kolekcja została wycofana z oferty od dnia 1.09.2014. Pojedyncze meble mogą być jeszcze dostępne na stanach magazynowych – w przypadku zainteresowania – prosimy o kontakt z działem handlowym: [email protected].

Charakterystyczny szczegół, jakim jest wesoła kombinacja otworów o zróżnicowanej sekwencji, idealnie komponuje się z niecodzienną formą mebla zaprojektowaną specjalnie pod potrzeby małych użytkowników oraz dla wygody ich rodziców. Brak uchwytów i zastąpienie ich ciekawymi otworami dają poczucie wysublimowanej estetyki i pozytywnie wpływają na wyobraźnię dziecka.

Meble, które rosną wraz z dzieckiem

Dzięki przemyślanym rozwiązaniom kolekcja Tolo może towarzyszyć dziecku przez wiele lat, zarówno w okresie niemowlęcym, przedszkolnym, jak i szkolnym. Łóżeczko, komoda i przewijak niemowlaka, po niewielkiej a przede wszystkim łatwej dla rodzica modyfikacji, stają się bezpiecznym i wygodnym rozwiązaniem dla samodzielnie poruszającego się już malucha.

Uzupełnienie zestawu o kolejne elementy, takie jak biurko czy dodatkowa szafa to propozycja dla przedszkolaka i dziecka w wieku szkolnym. Powierzchnia frontów daje w dotyku odczucie aksamitnej miękkości i ciepła, co sprzyja tworzeniu przytulnej atmosfery w pokoju dziecka. Wysokiej jakości systemy pracy mebli eliminują efekt trzaskania i zapewniają ciche i delikatne domykanie. Pozawalają mamie ze swobodą poruszać się po pokoju malucha podczas jego snu. Wszystkie meble oraz użyte do ich produkcji materiały są przebadane i atestowane.

Nagrody dla kolekcji Tolo

Kolekcja Tolo została wyróżniona mianem Finalisty konkursu Dobry Wzór 2011 i tym samym znalazła się w gronie polskich i zagranicznych produktów najwyższej jakości. Dobry Wzór 2011 to ogólnopolski konkurs organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku. To jedyny w kraju niezależny monitoring wzorniczy rynku. Do konkursu rekomendowane są produkty i usługi wskazywane przez ekspertów Instytutu, którzy w ciągu roku analizują nowe produkty i usługi wprowadzane na rynek. Projektant: Iwona Bossert.
Realizacja i nadzór nad projektem: Recreativa.

TOLO Tolo

Przepraszamy, ale nic nie znalezionoZobacz nasze tekstylia