Unia Europejska

FiloFilo

Uwaga! Kolekcja została wycofana z oferty od dnia 1.02.2017. Meble z kolekcji Filo inspirowane są trendami folk design. Produkty z tej linii to połączenie litego drewna sosnowego i naturalnego, kolorowego filcu.

Uwaga!

Kolekcja została wycofana z oferty od dnia 1.02.2017. Pojedyncze meble mogą być jeszcze dostępne na stanach magazynowych – w przypadku zainteresowania – prosimy o kontakt z działem handlowym: [email protected].

Charakterystycznym elementem zestawu są uchwyty udekorowane kolorowymi filcowymi kółeczkami, które jednoznacznie określają indywidualny charakter tej kolekcji. Dwie wersje kolorystyczne pozwalają na aranżację pokoju zarówno dla dziewczynki (różowy, pomarańczowy, żółty), jak i chłopca (turkusowy, zielony, żółty). Kolekcja mebli Filo przeznaczona jest dla młodszych i starszych dzieci.

Meble, które rosną wraz z dzieckiem

Niecodzienna forma mebla została zaprojektowana specjalnie pod potrzeby małych użytkowników oraz dla wygody ich rodziców. Kolekcja Filo może towarzyszyć dziecku przez wiele lat, zarówno w okresie niemowlęcym, przedszkolnym, jak i szkolnym. Łóżeczko, komoda i przewijak niemowlaka, po niewielkiej a przede wszystkim łatwej dla rodzica modyfikacji, stają się bezpiecznym i wygodnym rozwiązaniem dla samodzielnie poruszającego się już malucha. Uzupełnienie zestawu o kolejne elementy, takie jak biurko czy dodatkowa szafa to propozycja dla przedszkolaka i dziecka w wieku szkolnym.

Sposób wykonania

Powierzchnia frontów daje w dotyku odczucie aksamitnej miękkości i ciepła, co sprzyja tworzeniu przytulnej atmosfery w pokoju dziecka. Wysokiej jakości systemy pracy mebli eliminują efekt trzaskania i zapewniają ciche i delikatne domykanie. Pozawalają mamie ze swobodą poruszać się po pokoju malucha podczas jego snu. Wszystkie meble oraz użyte do ich produkcji materiały są przebadane i atestowane. Projektant: Iwona Bossert. Realizacja i nadzór nad projektem: Recreativa.

FILO Filo

Przepraszamy, ale nic nie znalezionoZobacz nasze tekstylia